Závěrečné turnaje mladších žáků

Mladší žáci (Leoš Vlašič) - Na závěr sezóny jsme s mladšími žáky absolvovali dva turnaje, pražský Fair cup a domácí JTEKT cup.

V obou jsme podali stejně kvalitní výkon s rozdílným umístěním.

Fair cup jsme začali soubojem s domácí Hostivaří. Kluci vlétli do zápasu a soustředěnou hrou jsme soupeře přehráli 2:1. Střelcem zápasu byl Jakub Kňava.

Druhý zápas s Plzní byl diametrálně odlišný. Nic se nám nedařilo, soupeř byl rychlejší a svou kombinační hrou nás přehrál 0:8.

Třetí zápas, čtvrtfinálový, nám los přisoudil také na sobotu. Kluci hráli opět svoji hru jako v prvním zápase a rychle jsme šli do vedení 3:0. Bohužel nám ve třetí třetině došly síly a soupeř v posledních minutách vyrovnal na 3:3. Utkání tedy dospělo k SN, ve kterých jsme neproměnili ani jeden nájezd a do semifinále tak postoupili pražští Rebelové.

Na neděli jsme se dobře vyspali a s novým odhodláním jsme šli do souboje o páté místo. Kelti pro nás byli novým soupeřem, ale kluci se nezalekli a skvělým výkonem porazili soupeře 4:1.

Fair cup byl jako vždy skvěle uspořádaný, včetně večerního programu. Byla to zajímavá konfrontace s týmy a také s delším časem stráveným na hřišti. Hrálo se 3x10 min.

Soupiska: Černý, Smolík - Kňava, Drozd, Nadrchal, Seidl, Vlašič J., Koudela, Uhlíř, Korec, Martínek, Birta, Kaninský, Král, Synek

Fotogalerie (Petr Král): http://hokejbal-svitkov.rajce.idnes.cz/FAIR_CUP_-_MZ_-_Praha_9-10.6.2018/#20180609_112047_z.jpg

 

JTEKT cup na domácí půdě je pro hráče vždy zkouška ohněm, letos okořeněná účastí dívčí reprezentace U 16. Také nám dlouhodobě chybí tři opory týmu.

První zápas jsme hráli s hradeckými Piráty. Zápas to byl jako na houpačce, vedli jsme 2:0, pak prohrávali 2:3 a nakonec jsme urvali vítězství 5:3. Kluci podali kvalitní výkon, a když nám šlo z úzkých do tenkých stáhli jsme hru na sedm hráčů, kteří utkání dotáhli k vítězství. Střelci: Drozd 2, Vlašič 2, Seid

Druhý zápas byl s dívčím týmem U 16, ve kterém kluci nechali úplně všechno. Vyhráli jsme 2:1. Kluci bojovali o každý míček a přálo nám i štěstí. Rozdílovým hráčem byl pro toto utkání Filip Nadrchal a v bráně se blýsknul Maty Černý. Střelci: Seidl, Drozd

Třetí zápas jsme odehráli s výběrem Prahy. I toto utkání jsme odehráli velmi kvalitně, bohužel jsme nedokázali prostřelit hostujícího brankáře a tak utkání skončilo 0:4.

Finálové utkání jsme odehráli opět s pražským výběrem a skončilo prohrou 0:2. I ve finále kluci podali výborný výkon, ale proti tak kvalitnímu soupeři to nestačilo.

Za JTEKT cup chci poděkovat celému týmu za předvedený výkon. Pochvalu zaslouží i Pirát Jakub Smolík, který u Hradce celý turnaj hostoval.

Soupiska: Černý - Seidl, Drozd, Nadrchal, Vlašič J., Synek, Král, Birta, Kaninský, Uhlíř, Tančinec

Na závěr chci poděkovat celému týmu za uplynulou sezónu a zvlášť realizačnímu týmu Ivanu Drozdovi, Davidu Synkovi a skvělé Kátě Bártové