Dorost (David Mlateček) - Náš dorost v neděli 25. 11. zajížděl na horkou půdu do Ostravy.

TJ Sokol Poruba - HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice 2 : 4 (1 : 0, 0 : 1, 1 : 3)

Sestava: Šťovíček (Šídlo) - Birta, Korec, Hemžský, Linhart, Kubát, Gregor - Korbel, Vojtěch, Shejbal, Novotný, Bláha, Malý, Rakovský, Dlouhý,Brož

Branky: 2x Malý, Vojtěch, Bláha

Tým Poruby byl pro nás neznámý soupeř a výsledky ukazovaly, že nás nečekalo nic lehkého. Poruba nastoupila opět v menším počtu hráčů. Kluky jsme upozorňovali ať tento počet nepodceňuji. Bohužel se soupeř dostal v první třetině do vedení a pro nás bylo velmi těžké se prosadit přes jejich skvělou obranu. Od druhé třetiny jsme i my museli zmenšit počet hráčů a hrát na dvě lajny. Povedlo se nám vyrovnat zásluhou Bláhy z brejku, ale to bylo ve druhé třetině vše. Do třetí třetiny se tedy šlo za nerozhodného stavu. Do vedení nás poslal Malý, když ho před prázdnou bránou našel Novotný. Jenže Poruba se nevzdala a podařilo se jim Šťovíčka prekonat podruhé. Přes vysoký tlak ve třetí třetině se nám podařilo nakonec dostat znovu do vedení zásluhou Vojtěcha. Soupeř se připravoval na závěrečný tlak na konci zápasu, ale k tomu je kluci nepustili. I přes velmi přetáhlé střídání se nakonec prosadil víkendový střelec Malý a upravil tak na konečných 4 : 2. Pochvala patří celému týmu. Zvláštní poděkování patří fanouškům, kterých do daleké Ostravy přicestovalo velmi mnoho a celý tým doufá, že nás přijdou podpořit v neděli na domácím hřišti a rozloučit se s rokem 2018.