Přípravka se zúčastnila turnaje mladších žáků

Přípravka (Kateřina Bártová) - V neděli 6. května 2018 se konal další turnaj Přeboru mladších žáků, na nějž jsme zkusili na doporučení šéftrenéra našeho klubu postavit dva týmy.

První tým, složený z hráčů ročníků 2005 a 2006, odjel změřit své síly se soupeři do Heřmanova Městce, kde se utkal s týmy z Hradce Králové, Pardubic a Heřmanova Městce.

Druhý tým, složený z hráčů a hráček přípravky – tj. ročníků 2007 a 2008, zůstal na domácím hřišti ve Svítkově, kde sbíral hráčské zkušenosti ve starší kategorii.

Celý tým hrál dobře a snažil se plnit rady a pokyny trenérů, respekt ze starších hráčů byl však na tolik silný, že nám mnohdy „svazoval ruce i nohy“.  Naším velikým úkolem do dalších turnajů zůstává především vzájemná komunikace mezi hráči na střídačce i na hřišti.

Na celý tým jsme však velice pyšní a děkujeme jim za odvahu do turnaje vstoupit.

Soupiska: David Šprync (brankář) - Dan Bárta, Kuba Besperát, Adrian Hlaváček, Vítek Hrdinka, Tom Koudela, Dan Martínek, Tom Novosad, Maty Petruška, Páťa Procházková, David Rybář, Maty Kaninský, Tom Tančynec

výsledky:

HBC AUTOSKO–H.A.K. PARDUBICE – HBC JTEKT SVÍTKOV STARS  PARDUBICE 4 : 1

střelec Tom Koudela, nahrávka Dan Bárta

SK HOKEJBAL LETOHRAD – HBC JTEKT SVÍTKOV STARS PARDUBICE 3 : 1

střelec Dan Bárta

HBC JTEKT SVÍTKOV STARS PARDUBICE – SK JIHLAVA 4 : 1

střelec Maty Petruška, nahrávka Dan Bárta, střelec Kuba Besperát, střelec Dan Bárta, nahrávka Maty Petruška, střelec Maty Kaninský, nahrávka Tom Koudela

HBC JTEKT SVÍTKOV STARS – TJ SRŠNI SVITAVY 1 : 5

střelec Kuba Besperát, nahrávka Maty Petruška