Přípravka obhájila putovní pohár MO Pardubice II

Přípravka (red.) - V sobotu 16. 6. vyrazila naše přípravka do Polabin obhajovat loňské prvenství v turnaji O putovní pohár Městského obvodu Pardubice II.

Po mnoha a mnoha letošních turnajích Východočeského přeboru, kde vlastně o nic nešlo, se tým naší přípravky zúčastnil turnaje O putovní pohár Městského obvodu Pardubice II konaný v rámci Sportovního dne na stadionu polabinské Alfy v roli obhájce. Takže proč se neporvat o to, aby to tak zůstalo. Turnaj se konal ve formátu 3+1. Náš tým ovládl základní skupinu což ho katapultovalo do finále proti nejlepšímu z domácích týmů. Po výborném výkonu obou týmů a za vynikající atmosféry zvítězili naši hráči o gól a tak se pohár vrátil do Svítkova, kde zrovna probíhalo slavnostní zakončení sezóny 2017/18 a kde se zařadil mezi další zde prezentované cenné trofeje.

Výsledky Stars:

4 : 1 HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice modrý tým

12 : 0 HbK Kyjov bílý tým

5 : 1 HBC Hostivař

4 : 3 HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice bílý tým

Soupiska: Pospíšil, Bárta - Hlaváček, Hrdinka, Besperát, Rybář, Petruška, Koudela T., Koudela V., Martínek, Korec, Kňava, Procházková

Titulní foto z webu www.hbcpce.cz, autor Helena Hájková