Přípravka na turnaji v Polabinách

Přípravka (red.) - V sobotu 12. 2. absolvovala naše přípravka další turnaj Východočeského přeboru v Polabinách.

Kromě dvou domácích týmů narazili naši hráči i na pražské Rebely a svitavské Sršně a připsali si dvě vítězství, jednu remízu a jednu prohru.

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice - HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice "modří" 2 : 2

Kňava, Martínek (Petruška)

V první půli byla jednoznačně lepší Alfa, která se ujala dvougólového vedení. Náš tým se v druhé půli výrazně zlepšil a utkání srovnal. Druhý gól měla na svědomí využitá přesilovka.

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice - SK Rebel Praha 3 : 1

Kňava 2x, Koudela

Ještě jsme měli v paměti podzimních sedm gólů, které nám tenkrát Rebelové nadělili. Ale každý zápas je jiný. Po celou dobu jsme byli o něco lepším týmem což ale neznamená, že se soupeř nedostával do šancí. Vedli jsme, Rebelové srovnali, ale nakonec jsme vsítili rozdílový gól a v poslední vteřině přidali třetí do prázdné branky. Hezký zápas.

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice - HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice "bílí" 0 : 1

Bílý tým Alfy ve vzájemném derby výrazně modrým podlehl a tak kluci možná očekávali snadnou práci. To se nestalo, soupeř hrál obětavě a soustředěně a po zásluze šel do vedení. Nám se i přes výrazný tlak v závěru již nepodařilo srovnat.

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice - TJ Sršni Svitavy 3 : 0

Martínek, Hlaváček, Korec

Předchozí výsledky Sršňů nebyly vůbec špatné, ale náš tým měl po celý zápas mírnou převahu, kterou postupně zúročil třemi trefami. Zadarmo to ale určitě nebylo.

Trenér Karel Kaninský uvádí: Klukům i dívce bych rád za předvedené výkony poděkoval. Opět jsme se nevyvarovali herních výpadků, na druhou stranu mne mile překvapili kapitán s asistentem a jejich fungování v kabině.

Soupiska: Pospíšil, Šprync - Bárta, Hlaváček, Hrdinka, Hudec, Kňava, Korbel, Korec, Koudela, Martínek, Petruška, Procházková, Rohlíková, Rybář, Vašíček, Solař