Pozvánka: Domácími zápasy začínají sezónu další týmy

Víkendová upoutávka (red.) - B tým mužů a oba žákovské začínají sezónu na domácím hřišti. Áčko a dorost ale jedou jen za kopec.

A tým mužů bude chtít urvat první letošní body v 1. lize na půdě dávného prvoligového rivala HC Jestřábi Přelouč. Zápas v sousedním městě začíná v neděli 16. 9. ve 14.00 hodin.

B tým mužů začíná novou sezónu ve 2. lize před domácím publikem a to v sobotu 15. 9. ve 12.00 hodin proti A týmu Hbc Chlumce nad Cidlinou.

Dorost se po úvodním vysokém vítěžství představí na stadionu nováčka extraligy Ježků Heřmanův Městec. Začátek zápasu je stanoven na neděli 16. 9. 14.00 hodin.

Starší žáci začnou náročnou cestu za obhajobou titulu domácím zápasem se stejným soupeřem jako dorost a tedy Ježky Heřmanův Městec. Střetnou se s nimi o den dříve v sobotu 15. 9. v 9.30 hodin.

Mladší žáci pokračují v loňském systému nedělních turnajů prvním, který bude odehrán na našem stadionu v neděli 16. 9. Naše borce čekají zápasy v 8.30 hodin proti bílému týmu HBC Autoskla-H.A.K. Pardubice, 11.00 hodin proti SK Hokejbalu Letohrad a ve 12.45 hodin proti SK Kometě Polička. Žádné zápasy o umístění se v závěru turnaje již nehrají, další týmy hrají souběžně v Hradci Králové.

Pro zájemce uvádíme i zápas bývalé krajské ligy, která se po novu jmenuje ligou regionální a ve které se na našem stadionu utká v neděli 16. 9. v 17.00 hodin Delta Pardubice proti HBC Jokeritu Chrudim.

Všem našim týmům přejeme hodně štěstí!