Pozvánka: Doma se představí starší žáci, ženy a mladší dorost

Víkendová upoutávka (red.) - Pokud budete mít v sobotu chuť na hokejbal můžeze přijít na stadion prakticky kdykoliv, v neděli nás čeká zápas mladšího dorostu.

Ženy se poprvé v letošní sezóně představí před domácím publikem v pětkovém hokejbalu. Ve Svítkově budou v sobotu 12. 5. mezi desátou a patnáctou hodinou odehrány celkově čtyři utkání ligy žen. Ve dvou z nich se představí naše hráčky konkrétně v 10.00 hodin v městském derby proti HBC Autosklu-H.A.K. Pardubice a ve 12.30 hodin proti HC Slavii Praha.

Mladší dorost bude mít na svědomí jediný nedělní domácí zápas, ve kterém se v 11.30 hodin postaví proti HBC Alpiqu Kladno.

Starší žáky čeká v sobotu 12. 5. hned dvojice zápasů s týmem HC Jestřábi Přelouč, kterými uzavře své působení v základní části ligy starších žáků. V 8.00 hodin nastoupí ve Svítkově a ve 13.30 hodin k odvetě v Přelouči.

Přípravka odehraje v sobotu 12. 5. další turnaj Východočeského přeboru tentokrát v Polabinách a to mezi osmou a patnáctou hodinou. Náš tým čeká souboj se dvěma týmy domácích, svitavskými Sršni a pražskými Rebely.

Všem týmům přejeme hodně štěstí!

A pokud by někdo chtěl shlédnou mužský hokejbal tak v sobotu 12. 5. se od 16.00 hodin utká na našem hřišti Delta Pardubice a HBC Autosklem-H.A.K. Pardubice C v rámci play-off krajské ligy.