Pozvánka: Čeká nás play-off 1. ligy a přípravkový maratón

Víkendová upoutávka (red.) - V sobotu čeká náš stadion dvanáct hodin hokejbalu, v neděli můžete zajít na béčko.

A tým mužů se představí v úvodním zápasu osmifinále play-off 1. ligy, kdy ve Svítkově přivítá tým HBC Prachatice, který v základní části skončil jen o příčku výše. Začátek je stanoven na sobotu 24. 3. 18.00 hodin.

B tým mužů přeložil svůj tradičně sobotní zápas kvůli turnaji přípravek na neděli 25. 3. 14.00 hodin. Do Svítkova zamíří tým HBC Rangers Opočno.

Mladší dorost čeká výjezd na půdu HBC Alpiq Kladno, kde svůj zápas odehraje v neděli 25. 3. ve 14.00 hodin.

Starší žáci vyrážejí do Polabin na stadion HBC Autoskla-H.A.K. Pardubice na souboj o první místo v základní skupině ligy starších žáků. Derby dvou nejlepších týmů východních Čech začíná v sobotu 24. 3. v 9.30 hodin.

Mladší žáci absolvují svůj první letošní turnaj Východočeského přeboru rovněž v Polabinách, ale o den později v neděli 25. 3. Turnaj začíná v 8.30 hodin a kromě našich borců se zde představí domácí HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice a dále Ježci Heřmanův Městec TJ Sršni Svitavy.

Přípravku čeká rovněž úvodní turnaj jarní části sezóny a to v sobotu 24. 3. na domácí scéně. Úvodní vhazování obstarají v 8.00 hodin právě naši borci proti modrému týmu HBC Autoskla-H.A.K. Pardubice, v 9.30 hodin následuje souboj s týmem SK Rebel Praha. Další pak záleží na výsledcích těchto zápasů. Konec turnaje je plánován na 17.00 hodin.

Všem týmům přejeme hodně štěstí!