Poslední víkend A týmu přinesl tři body

A tým mužů (red.) - Poslední podzimní hrací víkend přinesl nám fanoušků dva domácí zápasy a zisk tří bodů do tabulky.

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice - HBC Prachatice 3 : 5 (1 : 0, 2 : 2, 0 : 3)

Náš tým se postupně ujal vedení 3 : 1, ale kvalitní soupeř nesložil zbraně a postupně srovnal. Při naší přesilovce jsme měli několik šancí jak opět jít do vedení, ale nakonec se to povedlo Horalům. Pátý gól jsme obdrželi při power play do prázdné branky. Trenér Petr Kopečný hodnotí: Těžko se mi tento zápas hodnotí. Upřímně jsem rád, že jsme s takto kvalitním týmem dokázali hrát vyrovnanou hru a dokonce vést po naší aktivitě 3:1. Na druhou stranu mne mrzí, že jsme soupeře pustili do zápasu pouze našimi chybami a i díky těmto chybám prohráli. Možná to tak mělo být, soupeř nám ukázal zrcadlo a posadil nás zpátky na zem.

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice - SK Kelti 2008 8 : 3 (4 : 0, 3 : 2, 1 : 1)

V první třetině byl na hřišti jen jeden tým z čehož rezultovalo naše vedení 4 : 0. Na začátku druhé jsme si mysleli, že vše už půjde samo a proto přišel rychlý soupeřův gól. Poté náš tým sice opět zapnul na vyšší obrátky a přidal další čtyři trefy, na druhou stranu přístup k obranným činnostem už nebyl zdaleka stoprocentní a díky tomu se dvakrát radovali i Kelti z toho jednou při naší přesilovce. Petr Kopečný k utkání napsal: Soupeř z opačného pólu tabulky než Prachatice. Po prohře z předešlého dne jsme chtěli 100% bodovat a to se vyplnilo. První třetina byla z říše snů, když jsme soupeře k ničemu nepustili a zapnuli doslova kolotoč. Prostřední část hry byla ta trochu letargická a méně koncentrovaná. Z pohledu tenéra druhá půlka utkání tak kvalitní nebyla, hráči polevili hlavně směrem dozadu a naopak dopředu jsme byli na koni. Jsem rád, že jsme zápas zvládli a závěr podzimu zakončili vítězně. Děkuji všem, kteří větší či menší měrou přispěli ke všem 29 bodům. Zároveň děkuji i vedoucí Aničce Almaši a super parťákovi Tomáši Pelcmanovi. Bez nich by to šlo jen stěží.