OPRAVA: A tým se loučí s podzimem dvěma domácími zápasy

POZOR!!! OPRAVA ČASU ZÁPASU!!! Víkendová upoutávka (red.) - Jednoznačným tahákem víkendu je dvojice domácích zápasů áčka, zahrají si ale i mladší dorostenci a mladší žáci.

A tým mužů končí podzimní část soutěže pro nás fanoušky nejlepším způsobem - dvěma domácími zápasy. S průběžně druhým týmem tabulky HBC Prachatice se utká v sobotu 25. 11. v tradičních 14.00 hodin, s berounskými SK Kelty 2008 pak o den později v neděli 26. 11. rovněž ve 14.00 hodin. V tomto článku dříve uvedený čas byl chybný za což se redakce omlouvá.

Mladší dorost vyráží v neděli 26. 11. do Prahy k zápasu s HBC Hostivař. Zde ale došlo ke změně stadionu a začátku zápasu. Utkání nebude odehráno v domácím svatostánku v Horních Měcholupech, ale v Čimicích, a začátek zápasu je posunut o půl hodiny na 14.30 hodin.

Mladší žáky čeká odložený Rebel Cup, který se odehraje v sobotu 25. 11. v pražských Čimicích. V původním termínu byl turnaj zrušen kvůli počasí. Na naše borce zde čekají zajímaví soupeři v podobě domácích SK Rebel Praha, dále HBC PlzeňHBC Nové Strašecí.

Všem týmům přejeme hodně štěstí!