Mladší žáci nestačili pouze na Ježky

Mladší žáci (David Synek, úvod red.) - V neděli 8. 4. proběhl další turnaj Východočeského přeboru mladších žáků na našem stadionu.

Dříve než začnu hodnotit výkony v turnaji chtěl bych říci, že udržet kluky v tomto věku osm hodin na stadionu v koncentraci a v nějakém nasazení a motivací do hry není vůbec jednoduché, když po sedmi hodinách hrají zase ten samí zápas úplně pro nic. Ale to všichni vědí, kritizují, neděje se nic.
 
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice - Ježci Heřmanův Městec 1 : 3
 
Jak jsem uvedl výše první polovina turnaje z mého pohledu byla plná zájmu a nasazení, ta druhá již neměla žádnou šťávu. První zápas proti Ježkům jsme odehráli slušně. Aby jsme to klukům zpestřili hráli jsme na tři obránce, bylo to pro ně náročné a patří jim za to dík. Určitě jsme nebyli horším týmem, Ježci chtěli trošku víc a zaslouženě vyhráli.
 
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice - HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice 2 : 0
 
Zápas s Alfou je tradičně zajímavý a bylo se na co dívat. V tomto utkání jsme byli o něco lepší my a zaslouženě jsme vyhráli.
 
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice - SK Jihlava 8 : 0
 
Zápas s Jihlavou dopadl jednoznačně v náš prospěch. Jihlavě patří dík, že se účastní těchto turnajů a drží hokejbal v jejich regionu.
 
Finále: HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice - Ježci Heřmanův Městec 0 : 3
 
Z druhé poloviny turnaje bych chtěl pochválit hru našich kluků v závěrečné hře bez brankáře, kterou jsme si zkusili. Pochvala patří také našim dvěma brankařům, kteří chytají skvěle celou sezónu.
 
Soupiska: Smolík - Král, Vlašič L., Birta, Černý, Drozd, Kaninský, Kňava, Milichovský, Nadrchal, Seidl, Synek, ,Vlašič J., Koudela