Mladší žáci na Pražském míčku bronzoví

Mladší žáci (red.) - Prozradíme už nyní, že oběma našim žákovským týmům se během uplynulého víkendu podařilo obsadit na Pražském míčku shodně třetí místa. Nyní se budeme věnovat mladším žákům, kteří svůj turnaj odehráli v sobotu 17. 2.

Turnaj byl rozdělen do dvou skupin přičemž náš tým připadl do skupiny B. Jediným zápasem, kde naši hráči padli byl s brněnskými Eagles a to je poslalo do semifinále proti našemu pardubickému rivalovi. Ten se bohužel také více vydařil soupeři a tak náš tým čekal souboj o konečné třetí místo. V něm opět narazil na brňany a tentokrát triumfoval. Trenér Leoš Vlašič k turnaji uvedl: Klukům nemohu nic zásadního vytknout. Hráli dobře, snažili se. Ve většině zápasů jsme zvítězili a i ty prohrané byly herně vyrovnané. V prvním Eagles ty góly dali, my bohužel ne, semifinále bylo dlouho nádherným soubojem, ve kterém Alfa nedlouho před koncem vsítila rozdílový gól, třetí jsme dostali při power-play do prázdné branky. Odveta proti Eagles v souboji o třetí místo se nám vydařila a my jeli domů s pěkným třetím místem. Jinak jsme turnaj pojali hodně přípravně. Kromě posledního zápasu jsme nechali starší hráče v obraně a mladší v útoku bez ohledu na to co kluci obvykle hrají. Cílem bylo vidět je i na pro ně nezvyklých postech což nám dalo hodně informací. Klukům děkuji za předvedené výkony.

Výsledky Stars:

2 : 0 TJ Kovo Praha

0 : 2 MAC Eagles Brno

1 : 0 HC Kert Park Praha

SF: 1 : 3 HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

3M: 2 : 1 MAC Eagles Brno

Zbývá dodat, že nejlepším obráncem turnaje byl vyhlášem Leoš Vlašič ml.

Soupiska: Smolík, Černý - Král, Vlašič L., Birta, Drozd, Kňava, Milichovský, Seidl, Synek, Uhlíř, Vlašič J., Koudela

Fotogalerie (Petr Král): http://hokejbal-svitkov.rajce.idnes.cz/MZ_-_Prazsky_micek_17.2.2018/