Mladší dorost v Praze neskóroval

Mladší dorost (red.) - V neděli 26. 11. absolvoval náš mladší dorost poslední podzimní výjezd.

Přestože jsme jeli na půdu HBC Hostivař hrálo se netradičně v severopražských Čimicích, kde byla většina našich hráčů poprvé. Bohužel se nám nepodařilo vsítit ani jeden gól a odjeli jsme s prohrou.

HBC Hostivař - HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice 4 : 0

Trenér David Mlateček hodnotí: V první třetině, která skončila 3 : 0 pro domácí chyběl klukům i holce důraz, bojovnost a pohyb. Od druhé třetiny se vše zlepšilo, ale nepodařilo se nám skórovat i přes několik šancí. Do konce zápasu se soupeři podařilo překonat ještě jednou dobře chytajícího Šidla. I tak patří pochvala celému týmu.

Sestava: Šídlo, Šťovíček - Hemžský, Kralovič, Kubát, Birta, Ilich, Dudík, Bláha T., Bláha M., Novotný L., Korbel, Gregor, Kulhánek, Hruška