Mladší dorost poprvé bodoval

Mladší dorost (red.) - První letošní body v sezóně 2017/18 si na své konto připsal náš mladší dorost.

V neděli 1. 10. dorazil do Svítkova soupeř letos nejvzdálenější a to Ústí nad Labem. Náš tým, který má letos hodně nízký věkový průměr letos ještě nebodoval a tak se určitě chtěl ukázat. Z počátku to vypadalo jednoduše, ale soupeř dokázal utkání zdramatizovat a naši kluci se ještě měli co ohánět. Trenér David Mlateček hodnotí: V první třetině to vše nasvedčovalo na klidný a jasný průběh zápasu, když jsme vedli 3:0. Ve druhé třetině se skóre nezměnilo. Ve třetí třetině nás už soupeř začal trestat.  Po našich chybách zaslouženě vyrovnal. Po změně stran se ukázala síla týmu a po nejlépe zvládnuté části zápasu se nám povedlo dát góly a nechat si všechny body doma. Pochvala patří celému týmu a i fanouškům,  kteří přišli povzbudit kluky.

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice - Elba DDM Ústí nad Labem 5 : 3 (3 : 0, 0 : 0, 2 : 3)

Soupiska : Šťovíček, Procházka - Hemžský, Kralovič, Birta, Kubát, Novotný L., Dudík, Svatoň, Bláha M., Bláha T., Dlouhý, Rakovský, Ilich, Korbel, Novák.

Branky : Novotný L., Dudík, Bláha M., Rakovský, Novotný L.