Dorostenci mají za sebou zápasy s konkurenty o čelo tabulky

Dorost (David Mlateček, úvod red.) - V neděli 29. 10. a o týden později 4. 11. absolvoval náš dorost dvojici zápasů s týmy, se kterými soupeří o první příčku v tabulce extraligové skupiny Východ - oba dva na hřištích soupeřů.

Nejprve bych se chtěl všem omluvit, že jsem minulý týden nenapsal hodnocení zápasu z derby s Alfou a chci se k tomu vrátit v téhle reportáži.

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice - HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice 6 : 2

Tento zápas jsme odstartovali aktivně a z toho praměnil gól z hole Korbela, jenže jakoby nám tenhle gól vzal vítr z plachet a soupeř od té doby byl lepší. Nakonec po první třetině bylo skóre 2:2, když se trefil Rakovský. Od druhé třetiny už hrál jen soupeř a nám se nedařilo vůbec nic. Tým Autoskla zaslouženě vyhrál. Děkujeme fanouškům za podporu i za nepříznivého počasí.

Sestava: Šídlo (Šťovíček)- Birta, Gregor, Korec, Hemžský, Malý, Kubát - Ilich, Teplý, Shejbal, Bláha, Černý, Rakovský, Brož, Dlouhý,Korbel
Branky: Korbel, Rakovský

SK Hokejbal Letohrad - HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice 1 : 5

Do Letohradu jsme odjížděli s cílem odehrát kvalitnější zápas než před týdnem s Autosklem. V zápase jsme se dostali do vedení, když se prosadil Novotný. Toto vedení jsme drželi až do druhé třetiny než soupeř vyrovnal, do té doby se nám nic nedařilo. Gól Letohradu jakoby nás znovu nakopl a začali jsme soupeře přehrávat. Soupeř se občas dostal do šancí, ale ty zlikvidoval Šťovíček. A po brankách Novotného, Kubáta, Bláhy a opět Novotného, který zkompletoval hattrick, jsme si odvezli zaslouženě tři body. Chválím celý tým a opět děkujeme fanouškům, kterých do Letohradu přicestovalo opravdu hodně.

Sestava: Šťovíček (Šídlo) - Hemžský, Korec, Gregor, Birta, Kubát - Korbel, Ilich, Drbal, Bláha, Novotný, Malý, Rakovský, Dlouhý, Brož
Branky: 3x Novotný, Bláha, Kubát