B tým v krajské lize stříbrný

B tým mužů (red.) - Po středečním rozhodujícím zápasu obsadil náš B tým v krajské lize konečnou druhou pozici. Cíl v podobě postupu zpět do druhé národní ligy je splněn.

Náš tým v domácích zápasech vybojoval po dvou výhrách finálový mečbol, ale k odvetám zajížděl na horký chrudimský asfalt. Tam bohužel dvakrát neuspěl. V první dějství vedla a pral se o zlato, ale poslední třetina zvrátila stav zápasu na stranu Jokeritu. Ve druhém Stars nedali ani jeden gól a tak se chrudimští po zásluze radovali z vyrovnání série. A tak byl ve středu 31. 5. v podvečerních hodinách odehrán rozhodující pátý zápas. V něm byl dlouho bezgólový stav. V poslední třetině se vedení ujal soupeř, ale náš tým nedlouho před koncem srovnal. Bohužel radost netrvala dlouho a chrudimští během chvilky opět odskočili. Dva góly do naší sítě při následné hře bez brankáře poslali pohár za první místo do sousedního města. Našemu týmu děkujeme za celoroční zážitky a za dosažený úspěch.

27. 5. HBC Jokerit Chrudim B - HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B 6 : 3 (0 : 1, 1 : 2, 4 : 1)

Fotogalerie (Alena Novotná): http://hokejbal-svitkov.rajce.idnes.cz/Finale_KHbL_HBC_Jokerit_Chrudim_B_vs_HBC_JTEKT_Svitkov_Stars_B%2C_27.5.2017/

28. 5. HBC Jokerit Chrudim B - HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B 5 : 0 (1 : 0, 2 : 0, 2 : 0)

Fotogalerie (Alena Novotná): http://hokejbal-svitkov.rajce.idnes.cz/Finale_KHbL_HBC_Jokerit_Chrudim_B_vs_HBC_JTEKT_Svitkov_Stars_B%2C_28.5.2017/

31. 5. HBC JTEKT Svítkov Stars - HBC Jokerit Chrudim 1 : 4 (0 : 0, 0 : 0, 1 : 4)

Fotogalerie (Alena Novotná): http://hokejbal-svitkov.rajce.idnes.cz/Finale_KHbL_HBC_JTEKT_Svitkov_Stars_B_vs_HBC_Jokerit_Chrudim_B%2C_31.5.2017/