B tým se rozloučil výhrou v derby

B tým mužů (David Mlateček, úvod red.) - Náš B tým má za sebou poslední zápas, který proběhl v sobotu 21. 4., a ve kterém se se ctí rozloučil s nepovedenou sezónou. Přes tento úspěch skončil náš tým na posledním místě.

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B - HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B 4 : 7 (1 : 4, 2 : 2, 1 : 1)

Do derby a posledního zápasu jsme šli s jasným cílem vyhrát a udělat si pěknou sobotu. Do zápasu jsme vletěli jako uragán a ujali se vedení 3:0. Soupeři z Autoskla se podařilo snížit, ale my dokonce první třetiny přidali ještě jednu branku a skóre bylo 4:1 po první periodě. Další dvě třetiny byl plán jasný - udržet v klidu vedení a jít po zápase s radostí domů. Po brankově vyrovnaných dvou třetinách se nám to povedlo a my se mohli po konečné siréně radovat z překvapivého vítězství nad městským rivalem. Jsme rádi, že jsme se rozloučili s nepovedenou sezónou vítězně. Pochvala patří celému týmu i fanouškům, kteří nás přijeli podpořit. Všem týmům přeji hodně štěstí v play-off.

Sestava: Snížek - Mifek, Hrnčíř, Flos, Mlateček Do. © - Kohoutek, Bureš, Dudík, Papadopulos, Novotný V., Hlaváček, Jankura, Ježek, Petrus

Střelci: 2x Jankura, Novotný V., Flos, Hrnčíř, Ježek, Dudík