B tým nestačil v Ježkárně

B tým mužů (David Mlateček) - V sobotu 25. 11. odehrál náš B tým poslední podzimní utkání v Heřmanově Městci.

Ježci Heřmanův Městec A - HBC JTEKT Svítkov Stars B 9 : 4

Góly Stars: Zaplatílek, Trojek, Kudláček, Čejgl

Do Heřmaňáku jsme odcestovali v okleštěné sestavě, spoustu hráčů nechalo doma zranění. Do zápasu jsme nastoupili a jako vždycky jsme obdrželi gól v prvním střídání. Po první třetině svítilo skóre 2:1. Do druhé třetiny jsme vstoupili úplně stejně jako do začátku zápasu a po osmi vteřinách soupeř navýšil na 3:1. To nás zlomilo úplně. Soupeř pak uz navyšoval skóre na konečný skóre 9:4 a dal nám lekci z produktivity. Pozitivní pro nás bylo, že jsme dali tři branky z přesilovky ze čtyř možných. Tento zápas asi shrnul celý náš marný podzim, kdy se vůbec nedařilo až na nějaké světle okamžiky. Chtěli bychom s bráchou poděkovat všem hráčům co za B tým nastoupili.

Sestava: Lagron - Trojek, Mifek, Kudláček, Bugel, Ježek, Modrý, Čejgl, Hlaváček, Papadopulos, Hejkrlík, Zaplatílek,  Mlateček David