B tým neprolomil chlumecké prokletí

B tým mužů (Dominik Mlateček) - V neděli 20. 11. jsme nastoupili k poslednímu zápasu podzimní části.

Zápas nám nevyšel. Chyběla nám střelba a důraz do brány. Vůbec jsme nehráli naši hru, kterou jsme předváděli v minulých zápasech. Asi jsme se uložili dřív k zimnímu spánku. Soupeř se ujal vedení ve druhé třetině 2 : 0 a nám se zásluhou Tomáše Ježka podařilo v závěru třetiny snížit. Ve třetí třetině jsme dostali branku během naší přesilové hry. V závěrečné power play jsme vstřelili jednu branku a to zásluhou Milana Mifka, ale vyrovnání už jsme nestihli. Teď nás čeká zimní přestávka. V zápase si premiéru za B tým odbyli mladší dorostenci Radek Adámek a Flos Milan a druhý zápas v této sezóně odehrála také Martina Topičová. Touto cestou bych jim chtěl poděkovat jako celému týmu a hráčům, kteří za nás na podzim nastoupili.

Sestava: Lagron L. - Mifek M., Peřina M., Flos M., Adámek R., Čeřovský L., Ježek T., Zděnek S., Kubálek P., Tesař S., Topičová M., Hlaváček T., Mlateček Da., Mlateček Mlateček Do.

Branky: 29:50 Ježek (Čeřovský) 43:29 Mifek (Čeřovský)