A tým vypadl s Prachaticemi

A tým mužů (red.) - Během uplynulého prodlouženého víkendu absolvoval náš A tým dvojici zápasů v Prachaticích, kde bojoval o postup do čtvrtfinále play-off první ligy.

Bohužel to nedopadlo. Po jasné domácí výhře 5 : 0 cestoval náš tým na Šumavu v nadějné pozici. V pátek 30. 3., ale padl o jediný gól a rozhodující třetí utkání hrané v sobotu 31. 3. rovněž ovládli domácí Highlanders. Náš tým vypadl z play-off a obsadil konečné deváté místo. Trenér Petr Kopečný závěr soutěže hodnotí: Do Prachatic jsme přijeli s odhodláním postoupit do dalších bojů. Zápasy byly dá se říci vyrovnané, ale domácí byli chladnokrevnější v zakončení. Máme velký příslib do budoucna s mládím, které v týmu máme. Na kluky jsem pyšný, ani v jednom utkání nesložili zbraně. Ze série odcházíme s hlavou nahoře.

HBC Prachatice - HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice 3 : 2 (2 : 0, 1 : 1, 0 : 1)

HBC Prachatice - HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice 5 : 2 (1 : 1, 2 : 0, 2 : 1)