A tým v Dobřanech na body nedosáhl

A tým mužů (Petr Kopečný, úvod red.) - V neděli 9. 9. vyrazil náš A tým k prvnímu ostrému zápasu sezóny 2018/19 na půdu dalekých Dobřan.

TJ Snack Dobřany - HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice 5 : 2 (1 : 0, 2 : 0, 2 : 2)
 
Do Dobřan jsme jeli s cílem bodovat, nebudeme zastírat, že ne. Každopádně domácí předvedli skutečnou dravost a přesnou kombinační hru, která jim svědčí. Bohužel po dvou hrubkách v obraně jsme dvakrát inkasovali a hru začali lehce otevírat. Domácí ačkoli mladí hráči, byli velmi vyzrálí. Obrovský přehled a klíčový výkon předvedl Vašek Šlehofer, který opravdu za těch posledních let vyzrál a co chtěl, na hřišti udělal. My jsme zbraně nesložili a v poslední třetině snížili na 3:1, resp. 4:2. Bohužel jsme více nevybojovali. Zapojili jsme nové dorostence Dudíka, Čecha a novice Martina Petruse. Děkuji i posilám z partnerských klubů. Dobřany letos tipuji na 1. - 2. místo v tabulce. Hrají hru na kterou se dá hezky koukat. Nyní se připravíme na derby s Přeloučí.
 
Sestava: Černický M. (Ptáček) - Doležal, Adámek, Ježek, Pelikán, Filip, Winter - Černický D., Šimůnek, Novotný V. - Dudík, Kohoutek, Bureš - Čech, Černý, Zaplatílek, Petrus
Střelci: Doležal, Šimůnek
 
Titulní foto z fb Dobřan