A tým porazil Boleslav rozdílem třídy

A tým (red.) - I díky hattricku Lukáše Kohoutka si již čtvrtou výhru v řadě připsal náš A tým.

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice - HBC Tygři Mladá Boleslav 4 : 0 (1 : 0, 2 : 0, 1 : 0)

Do Svítkova dorazila Mladá Boleslav - tedy tým, který jsme museli porazit pokud chceme do play-off. Náš tým byl ze zdravotních důvodů slabší o několik opor, soupeř se zase musel spolehnout pouze na dvě pětky. Hra byla z počátku vyrovnaná a do vedení mohly jít oba týmy, ale pak začal úřadovat Lukáš Kohoutek, který hattrickem zařídil vedení 3 : 0. Poslední zářez získal Tomáš Bureš. V závěru zápasu už soupeř nebyl příliš nebezpečný. Trenér Tomáš Pelcman hodnotí: Náš tým v nekompletním složení předvedl velmi kvalitní výkon a potvrdil svou současnou formu z posledních zápasů. Vítězství bylo zasloužené a všem hráčům patří díky za předvedou hru.

Soupiska: Černický M., Novotný L. - Adámek, Doležal, Hrnčíř, Pelikán, Bureš, Černický D., Černý, Filip, Flos, Hlaváček, Kohoutek, Novotný P., Novotný V., Paukrt, Pitthard, Šimůnek, Zaplatílek