Zlepšenou hru dorostu odneslo Brno

Dorost (Martin Hlavsa, úvod red.) - Po zdrcující sebekritice jsme v neděli 20. 3. čekali s čím se dorost představí v zápasu s brněnskými Eagles.

HBC Svítkov Stars Pardubice – Eagles Brno 7 : 3

Branky: 2x Koudela, Seidl, Bartok, Kantor, Korec, Král

Sestava: Černý, Smolík – Drozd, Uhlíř, Král, Havlík, Šmídek, Bartok, Vlašič L. – Koudela, Martínek, Seidl, Korec, Kantor, Lux, Kaninský, Synek, Choutka, Vlašič P.

Jiný tým, jiná tvář. Osobní pohovory, sobotní stmelení, to vše pomohlo k jinému výkonu našeho dorostu. Od začátku zápasu soustředěný a disciplinovaný výkon. Do zápasu jsme vstoupili jako uragán a na začátku druhé třetiny  jsme vedli již 5:0. Brno jsme pustili vlastními chyby do zápasu, když se mu podařilo snížit až na 5:3. Do poslední třetiny již však jdeme velmi zkušeně a kontrolovaně hlídáme střední pásmo a navýšíme ještě skóre dvěmi branky. Pochvalu zaslouží celý tým, který pracoval pro výsledek. Dnes jsem byl na střídačce klidný. S takovým přístupem hráčů neni možné zápas prohrát. Kabina, střídačka fungovala. Osobně mě překvapil výkon Filipa Uhlíře, který navázal na výkony, které jsme od něj kdysi byli zvyklí. Nejvíce práce však ve třetí lajně udělal Lukáš Choutka, který do hry přinesl dravost a tah na bránu. Od první a druhé lajny jsme tentokrát očekávali dominantní výkon a to se podařilo, když obě skórovali. Třetí lajna odvedla černou práci a sama vstřelila branku. S zápasem je maximální spokojenost. Nyní je potřeba navázat kvalitní prací v tréninku na další zápasy.