Ženy třetí na turnaji v České Třebové

Ženy (Petra Outratová) - Po prázdninové pauze jsme se v sobotu 27. 8. za horkého letního dne zúčastnily čtvrtého turnaje Východočeského přeboru žen v České Třebové, kde jsme obsadily třetí místo.

S týmem jsme jely na turnaj s přiměřeným respektem, jak nám to po volném režimu na hřišti půjde a jak obstojí naši noví trenéři a vedoucí. V roli nových trenérů byl Lukáš Uhlíř a Anička Hovorková, v roli vedoucí týmu Petra Outratová.

V prvním zápase na nás čekal domácí tým České Třebové. O otevření skóre se postarala naše Petra Holoubková. Vedení jsme držely do osmé minuty utkání, kde po chybce v naší obraně vyrovnala Káťa Držmíšková stav utkání na 1 : 1. Ta samá hráčka po čtyřech minutách hry vstřelila druhou branku a Třebová se tak ujala vedení. Do konce utkání jsme bohužel nedokázaly odpovědět na jednogólový náskok a utkání tak skončilo 1 : 2 pro Českou Třebovou.

V druhém zápase jsme nastoupily proti týmu žen ze Zvolenu. Hra slovenských sousedek byla rychlá a důrazná. Zvolen se ujal po třetí minutě hry vedení. Zanedlouho vyrovnala stav utkání Jana Hlídková na 1 : 1, ale to z naší strany bylo již vše. Soupeřky nám v druhé polovině zápasu vstřelily další dvě branky a utkání tak pro nás skončilo prohrou 3 : 1.

Po dvouzápasové pauze nás čekala ještě dvě utkání a to s Alfačkami a Roštěnkami. Po dvou dobře odehraných zápasech, i když ne s vítězným koncem jsme chtěly již další body připsat na naši stranu a to se nám i podařilo. Tým Alfaček jsme porazily 0 : 3 a Roštěnky 1 : 0.

Po dvou výhrách a dvou prohrách nás čekal boj o třetí místo. O to jsme se šly poprat opět s týmem Roštěnek. Hra byla vyrovnaná. Na obou stranách v základní části utkání padlo po jednom gólu a tak šlo utkání do prodloužení. Štěstíčko bylo více na naší straně. V druhé minutě prodloužení rozhodla Petra Holoubková, která svou gólovkou přiklonila vítězství na naši stranu.

Z turnaje odjíždíme s dobrým pocitem. Celý den jsme si užily, opět se ,,probudily“ do hokejbalové sezóny a těšíme se na všechny opět na dalším turnaji, který se bude konat v Přelouči.