Ženy ovládly další trojkový turnaj

Ženy (red.) - V sobotu 6. 11. vyrazily naše ženy na další turnaj Východočeského přeboru, tentokrát do Svitav.

Naše hráčky ovládly základní skupinu a poté i semifinálový zápas bez obdržené branky, drama nastalo až v zápasu finálovém, které urvaly až v prodloužení. Nejlepší hráčkou turnaje byla vyhlášena naše brankářka Kateřina Teplá.

HBC Svítkov Stars Pardubice - TJ Sršni Svitavy 9 : 0

HBC Svítkov Stars Pardubice - TJ Kovo Praha 4 : 0

SF: HBC Svítkov Stars Pardubice - TJ Sršni Svitavy 2 : 0

F: HBC Svítkov Stars Pardubice - TJ Lokomotiva Česká Třebová 3 : 2 po prodloužení

Soupiska: Teplá Kateřina - Holoubková Petra, Siantova Jaroslava, Topičová Martina, Uhlířova Beatricie, Kašparová Karolína, Mešťanová Stanislava

Turnaj hodnotí hráčka našeho týmu Karolína Kašparová: Dnes jsem měla možnost si poprvé zahrát hokejbalový turnaj ve Svitavách systémem 3+1. Tento herní systém mě osobně baví více než 5+1 i proto, že při hře je více možností střelby a prostor na technické dovednosti. Myslím si, že jsme s holkami odehrály hezké zápasy. Bez ztráty bodu jsme se probojovaly až do finále, které bylo velmi vyrovnané. Po náročném utkání jsme holky z České Třebové porazily 3:2 po prodloužení a tím získaly první místo na turnaji. Holkám bych chtěla poděkovat za pěkný turnaj, dále že mi pomohly k prvnímu gólu v holejbale, jsem ráda že to bylo právě za Svítkov. Těším se na další společné turnaje, ať už v systému 3+1 nebo 5+1.