Ženy jedou o víkendu na MČR do Horní Břízy

Ženy (Jana Martinů) – O víkendu 7. - 8. 6. se uskuteční MČR žen 2014 v Horní Bříze za účasti sedmi týmů a to domácích TJ ZKZ Horní Bříza „A“ a „B“, čtyřnásobných vítězek hokejistek HC Slavia Praha, Litvínova, TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice, HC Švantlův dvůr Písek a letošního nováčka Ďábelských Fretek.

V loňském roce vyhrály pod taktovkou Karla Manharta po čtvrté za sebou hokejistky HC Slavia Praha. Druhé skončily hokejistky z SK Karviná, které se letos nepřihlásily. Třetí příčku braly hokejbalistky z TJ ZKZ Horní Bříza. Čtvrté byly hokejistky z Litvínova. Pátá příčka připadla hokejbalistkám z TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice. Šestým se stal nováček HC ŠD Písek a poslední místo připadlo na každoroční účastníky hokejistky z ESY Praha, které se letos poprvé nepřihlásily.

O umístění ve skupinách a ve skupině o umístění rozhoduje v pořadí:

Počet bodů, vzájemné utkání, celkové skóre ve skupině. Při rovnosti bodů a skóre ve skupině, vyšší počet vstřelených branek, příp. samostatné nájezdy. Za vítězství zápasu ve skupině a ve skupině o umístění: 3 body, remíza 1 bod – poté budou následovat 3 samostatné nájezdy, pokud nedojde k rozhodnutí, pokračuje se po jednom samostatném nájezdu do rozhodnutí o přidělení celkově 2 bodů pro vítěze. Zápasy v semifinále, zápasy o 3. a 4. místo a finále se hrají na 3x15 minut, při nerozhodném výsledku se prodlužuje o 5 minut. V případě nerozhodného stavu následuje 5 samostatných nájezdů, pokud nedojde k rozhodnutí, pokračuje se po jednom samostatném nájezdu do rozhodnutí.

Ženy v přípravném zápasu porazily starší žáky

Před odjezdem na MČR sehrály ženy ve středu 4. 6. přípravný zápas se staršími žáky, ve kterém zvítězily 2 : 1.