Závěrečný zápas základní skupiny se mladšímu dorostu nepovedl

Mladší dorost (Jiří Dudík) - Poslední zápas základní skupiny dovedl naše mladší dorostence na území postupujícího Letohradu.

Utkání ve kterém vpodstatě už o nic nešlo (postupující do finálové skupiny už byli známí před tímto utkáním) jsme nezačali nejlépe. I když jsme se hráče snažili pozitivním motivováním dostat do stavu, aby zápasu věnovali 100% energie a od začátku utkání šlapali naplno, soupeř velmi rychle ukázal svou sílu a přednosti (rychlost a kombinační dovednost), čtyřmi brankami v první třetině rozhodnul zápas, a když provedené změny od druhé třetiny v naší sestavě neměly potřebný účinek, dokráčel soupeř k celkovému krutému skóre 10 : 0.

Soupeři gratulujeme k předvedenému výkonu a přejeme hodně štěstí do dalších finálových bojů.

SK Hokejbal Letohrad - HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice 10 : 0 (4 : 0, 5 : 0, 1 : 0)

Soupiska: Hnát, Outratová - Bláha T., Dlouhý, Flos, Hemžský, Birta, Bláha M., Čech, Dudík, Kolínková, Kralovič, Lednová, Novák, Novotný L., Novotný V., Zeman