Dorost (Martin Hlavsa) - V neděli 3. 11. zavítalo do Svítkova nevyzpytatelné pražské Kovo.

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice - TJ Kovo Praha 12 : 3

Branky: 4x Korec, 2x Novotný L., 2x Malý, 2x Černý, Bláha, Rakovský

Soupiska: Procházka, Šťovíček - Malý, Korec, Kerschbaum, Korbel, Janíček, Hemžský, Martinů, Brož, Linhart, Kerschbaumová, Shejbal, Bláha, Novotný L., Rejlová, Černý, Rakovský, Gregor

Do zápasu s Kovem jsme vstoupili hodně ospale. Prvních pět minut nám absolutně chyběl pohyb a tak se soupeř hned ve druhé minutě dostal do překvapivého vedení 0:1. My jsme se do zápasu dostali až v deváté minutě, když střelnici otevřel Rakovský. Do třetiny jsme zápas rozhodli ještě zásluhou branek Korce, Novotného a opět Korce. Ve druhé třetině se nám povedl bravurní kousek když v devatenácté minutě se nám podařilo ve hře čtyř na čtyři vstřelit během jedné minuty hned čtyři branky. Prosadil se dvakrát rychlonohý Malý, Novotný a Bláha. V tu chvíli bylo do zápase a zápas se prakticky jen dohrával. Skóre se zastavilo na konečných 12:3. Nejvíce v zápase byl vidět čtyřgólový Adam Korec, kterému to dnes hodně lepilo. Navrch přidal ještě jednu asistenci. Teď nás čeká série dvou výjezdů na Moravu odkud budeme chtít přivézt dalších šest bodů.