Vysoká výhra staršího dorostu nad Třincem

Starší dorost (Jiří Čepela) - V sobotu 3. 10. dorazil do Svítkova tým z Třince. Domů si odvezl vysokou prohru.

K utkání jsme nastoupili s tím, že Třinec pro nás nebude těžkým soupeřem. Na začátku první třetiny jsme dostali branku, ale v zápětí se situace otočila v náš prospěch a třetina skončila skórem 3:1. Ve druhé třetině jsme dali dvě branky a ve třetí také dvě. Utkání skončilo naší výhrou 7 : 1. O branky se postarali. Pitthard, Pelikán, Doležal Jiří, Doležal Jan, Král, Zaplatíleka Běloušek. I když výsledek 7 : 1 je pěkný, tak myslím, že naši chlapci měli na to, aby dali ještě více branek.

HBC JTEKT Svítkov Stars - HBC Enviform Třinec 7 : 1 (3 : 1, 2 : 0, 2 : 0 - střely na branku 33 : 15)

Soupiska: Ptáček J. - Doležal Jan, Kudláček A., Michal J., Modrý O., Švarc M., Pelikán O. - Doležal Jiří, Běloušek O, Zaplatílek P., Hübl A., Pitthard M., Král J., Jelínek O., Hlaváček T., Novotný V.
Trenér: Jiří Drbal
Vedoucí mužstva: Jiří Čepela