Vysoká výhra starších žáků v Ježkárně

Starší žáci (Martin Hlavsa) - V sobotu 2. 10. zavítali naši starší žáci do nedalekého Heřmanova Městce k dalšímu zápasu Ligy SŽ.

Ježci Heřmanův Městec – HBC Svítkov Stars Pardubice 2 : 11

Branky: Lacko, Koudela 3x, Flamík, Kašpar, Pavlíček, Choutka 3x, Besperát

Sestava: Štarman, Franek – Bárta, Flamík, Hrdinka, Kerner, Solař, Besperát, Choutka, Kašpar, Korel, Koudela T. (C),  Koudela V.,  Lacko, Martínek, Pavlíček, Topič

Do utkání jsme vstoupili vlažně a zpočátku nám chyběl lepší pohyb. V páté minutě však rozvlinil síť Lacko. Do přestávky se prosadil ještě Koudela, Flamík a premiérově mladší žák Matěj Kašpar. Chtěli jsme pokračovat v aktivitě i ve druhé třetině, to se nám však vůbec nedařilo. A tak přišla na řadu 29. minuta, kdy po několika minutách absolutně nekoukatelného zápasu zůstavá na place to nejlepší, co máme k dispozici. Level naší hry jde okamžitě nahoru a během minuty střílíme tři branky. Do poslední třetiny již nastupujeme v proházených útocích a tasíme i kompletně lajnu mladších žáků. Ačkoliv kluci z MŽ dostanou dvě branky, je na nich vidět zvýšená snaha. Je potřeba, aby se kluci spoléhali sami na sebe, a ne na pomoc starších kluků. Poslední třetina již byl vidět zlepšený výkon a skóre se zastavilo na konečných 2:11. Pochvalu zaslouží dvojice Koudela, Martínek, kteří tvořili hru. Střelecky se hattrickem prosadil i Lukáš Choutka. Premiéru si v brance připsal i Adam Franek. Pochvalu zaslouží i celý tým Ježků, který tradičně nic nevzdávali a plnili nastolenou taktiku jejich trenéra. Další víkend máme volno a pak už nás konečně čeká i pořádný zápas s prozatím neporaženými Svitavy.