Vítězství staršího dorostu nad Poličkou

Starší dorost (Jiří Čepela) - Další úspěšný zápas mají za sebou starší dorostenci, když v základní skupině extraligy zdolali v domácím utkání Poličku.

HBC JTEKT Svítkov Stars - SK Kometa Polička 4 : 1

Do utkání jsme nastoupili rázně a v osmé mimutě byl stav 2: 0 v náš prospěch. Pak se hra vyrovnala a ve druhé třetině každé mužstvo dalo po jedné brance. Stav po druhé třetině byl 3:1. Na začátku třetí třetiny jsme dali na 4:1 a pak nás podržel brankář Koch několika dobrými zákroky. O branky se podělili Král 2x, Zaplatílek a Pitthard po jedné.

Sestava: Brankáři: Koch F., Ptáček J., Obrana: Kudláček A., Doležal Jan, Pelikán O., Modrý O.,Útočníci: Hübl A., Pitthard M., Král J., Zaplatílek P., Běloušek O., Jelínek O., Doležal Jiří., Hlaváček T., Novotný V.

Trenér: Jiří Drbal

Vedoucí mužstva:Jiří Čepela