Vítězství dorostu v Třinci

Dorost (David Mlateček) - V neděli 14. 10. absolvovali naši dorostenci náročné cesty vlakem, aby na půdě nejvýchodnějšího celku soutěže vyválčili tři body.

HBC Enviform Třinec - HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice 1 : 4 (0 : 2, 1 : 1, 0 : 1, počet střel 24 : 35)

Po dlouhé cestě vlakem jsme v Třinci chtěli bodovat a to nejlépe za tři body. Třinec byl pro nás neznámý soupeř a tak jsme moc nevěděli co nás čeká a zároveň nám dělal problém i povrch. Snažili jsme se na soupeř vlétnout a překvapit ho, což se nám povedlo a po první třetině jsme vedli 2 : 0, když skóre otevřel Bláha a potom se prosadil Malý. Ve druhé třetině jsme se snažili navýšit náskok a to se nám povedlo zásluhou Ilicha, který se prosadil ve vlastní oslabení. Bohužel se nám výsledek nepodařilo udržet do druhé sirény a branku vsítil soupeř. Třinec to nakoplo a v aktivitě pokračoval i na začátku poslední třetiny. Hráči Třince se snažili vynutit si nějakou přesilovku a to se jim nakonec povedlo v čase 32:38, kdy nechali našemu hráči Černému přeměřit čepel. Přesilovku však nevyužili, většinu přesilovky jsme spíš měli míček na holi naši kluci. Nakonec se trefil ještě Bláha a upravil tak výsledek na konečných 4 : 1. Pochavala patří celému týmu.

Sestava: Šídlo - Hemžský, Birta, Korec, Gregor - Malý, Korbel, Ilich, Černý, Bláha, Brož

Branky: 2x Bláha, Ilich, Malý