V zápasech na pražských hřištích byli dorostenci úspěšní z poloviny

Dorost (Martin Hlavsa) - Během dvou uplynulých nedělí čekaly naše dorostence výjezdy za pražskými soupeři. Zatímco z Lužin si naši hráči přivezli prohru, v Hostivaři zvítězili.

Neděle 24. září

HC Kert Park Praha – HBC Svítkov Stars Pardubice 3 : 0

Střely: 29-31

Sestava: Štarman, Franek - Pavlíček, Choutka, Bárta, Flamík, Besperát, Heller, Kňava, Martínek, Lacko, Korel, Ptáček, Topič, Topičová

Statistiky zápasu

Komentář: Do Prahy jsme odjeli v oslabené sestavě, ale i tak jsme chtěli bodovat. Příležitost dostalo premiérově I rodinné duo Topič-Topičová (syn-matka). V zápase jsme bohužel udělali v obraně dvě chyby, které soupeř potrestal. Výkon nebyl špatný, ale v koncovce se nám nedařilo. I přes absence musím kluky ocenit, že byli v zápase misty o něco lepší tým než domácí. Ti zvládli zápas dobře takticky a my jsme museli zakládat do plné obrany.

Neděle 1. října

HBC Hostivař – HBC Svítkov Stars Pardubice 1 : 4

Střely: 30-26

Branky: Choutka, Drahoš, Martínek, Pavlíček

Sestava: Šprync, Štarman - Koudela T. , Drahoš, Martínek, Jánský Jách., Jánský Jon, Pavlíček, Choutka, Kňava, Bárta, Besperát, Heller, Ptáček, Flamík, Lacko, Koudela V.

Komentář: Na Hostivař jsme již odjeli v lepší sestavě a na výkonu to bylo znát. Poprvé v sezóně naskočil David Šprync a hned ukázal svou kvalitu. První třetinu jsme měli katastrofální, nohy jme nechali někde v Pardubicích a po zásluze prohrávali 1:0. Po korekci sestavy jsme se však vrátili k naši hře a utkání rozhodli třemi brankami ve druhé třetině. Poslední třetinu jsme si již zkušeně pohlídali a krom přesilovek nepustili soupeře do tlaku. Pro nás důležité tři body do tabulky v letošní vyrovnané sezóně.