V zápase s lídrem muži těsně padli

Muži (red.) - V neděli 6. 3. absolvovalo naše áčko druhý zápas víkendu proti vedoucímu týmu tabulky z Brna.

HBC Svítkov Stars Pardubice - HBK Bulldogs Brno 2 : 3

Střelci: Waber (Kábrt), Kábrt (Kupf)

Soupiska: Majerníček, Novotný Lukáš I - Bureš, Černický, Korbel, Korec, Waber - Birta, Bláha, Brož, Čech, Dudík, Jurga, Kábrt, Král, Kupf, Malý, Novotný Lukáš II, Paukrt, Zaplatílek

Zápas měl tempo a musel se líbit. Jeho průběh hodnotí asistent trenéra Karol Jankura: Zápas s Brnom sme začali tlakom, boli sme lepší, silnejší z čoho padol aj prvý gól. Druhú tretinu sme začali skvelo, zvýšili sme vedenie na 2:0. Bohužiaľ zase po našom uspokojení a chybách súper vyrovnal. V tretej tretine sme sa snažili strhnúť víťazstvo na našu stranu, ale po kurióznom góle sme si zápas prehrali. Myslím, že sme boli lepším tímom, ale bohužiaľ Brno dalo viac gólov. Gratulujem súperovi.