V souboji předních celků extraligy dorostu řádili hlavně starší žáci

Dorost (Filip Uhlíř, úvod red.) - V neděli 10. 10. došlo na našem stadionu k souboji dvou soupeřů z vrchních pater tabulky divize Východ dorostenecké Extrality. Do Svítkova dorazil tým z Kyjova. Střelecky řádil útok složený výhradně ze starších žáků, který si připsal všech pět zásahů.

HBC Svítkov Stars Pardubice - HBK Kyjov 5 : 1

Kyjov přijel pouze se dvěma útoky, my hráli na čtyři, bylo tedy jasné, že běhavý hokejbal nemůže soupeř vydržet. První třetina skončila sice 0 : 0, ale ve druhé už hráči Kyjova fyzicky odešli a tak skončila 4 : 0. Do třetí třetiny jsme pozměnili sestavu a zápas poklidu dohráli. Pátá branka do sítě Kyjova padla v našem oslabení. Bohužel jsme vytvořili i spoustu chyb, jednu soupeř využil v závěru utkání. Z toho se musíme ponaučit. Být to kvalitnější soupeř v koncovce, výsledek by byl jiný. Pochvala pro celý tým za nasazení a disciplínu. Za hokejbalový um bych vyzdvihl Koudelu (3+2) góly a Martínka (2+2) a také brankáře Smolíka.

Soupiska: Smolík, Černý - Drozd, Flamík, Král, Rejlová, Šmídek - Bartok, Choutka, Kaninský, Koudela, Lacko, Lux, Martínek, Milichovský, Petrlík, Seidl, Synek, Uhlíř, Vlašič J., Vlašič L.