V derby starších žáků úspěšnější soupeř

Starší žáci (Vladimír Šídlo) - V sobotu 1. dubna bylo v Polabinách odehráno městské derby starších žáků, ve kterém slavili domácí hráči.

HBC Pardubice - HBC Svítkov Stars Pardubice 3 : 0

Soupiska: Šprync, Štarman - Jánský Jon., Kerner, Koudela, Solař - Gusty, Horváth, Hospr M., Hospr T., Jánský Jách., Kašpar, Korel B., Korel M., Ločárek, Malý, Svoboda, Topič

Další podrobnosti zápasu

V sobotním utkání naše starší žáky čekal zápas na horké půdě našeho městského rivala z druhého břehu řeky Labe, HBC Pardubice. Zápas začal ve velmi solidním tempu obou mužstev se spousty zajímavými akcemi na obou stranách. Ačkoliv po neproměnění pár velmi se rozvíjejících akcí se šlo do šatny po první třetině za stavu 1:0 pro domácí. Ve druhé třetině jsme nebyli moc aktivní a spíše jsme tahali za kratší konec lana a domácím se podařilo odskočit na rozdíl 3 branek. Celý zápas nás držel výborně chytající David Šprync, který se o nudu v bráně bát rozhodně nemusel. Ve třetí třetině jsme se chtěli pokusit vstřelit rychlý gól a pokusit se se zápasem ještě něco udělat, ale výsledek 3:0 se nezměnil ani po závěrečné siréně. Z mého pohledu kluci podali velmi obětavý výkon a byla jen škoda, že jsme neproměnili vytvořené šance v útočném pásmu zejména v první třetině zápasu.”