Úvodní víkend A týmu přinesl polovinu bodů

A tým mužů (Robert Koch, Petr Korbel) - Na úvod sezóny 2015/16 absolvoval náš tým výjezd do Přelouče a domácí premiéru se Suchdolem.

Sobota 5. 9. HC Jestřábi Přelouč - HBC JTEKT Svítkov Stars 4 : 2 (0 : 1, 0 : 1, 4 : 0 - počet střel na branku 31 : 31)

Oba soupeři se utkali již na přípravném turnaji přede dvěma týdny. Zápas tehdy skončil remízou a proto zápas neměl jasného favorita, i když Přelouč měla výhodu domácího prostředí.

Hned úvod zápasu se nám velmi povedl a po konec druhé třetiny jsme byli šikovnějším celkem, který nenechal domácí jít do očekávaného tlaku, jenž jsou v derby zvykem. Důkazem toho bylo vedení 0:2 a na střely 15:25 v náš prospěch. Bohužel se nám velmi nepovedl nástup do třetí třetiny, kdy jsme dostali za dvě minuty dva góly a rázem se hrálo od začátku. Bohužel náš mladý celek se z toho nevyhrabral a byl pod tlakem, který zaslouženě vedl k rozhodujicí brance v naší síti. Je to velká škoda, byli jsme bodům opravdu velmi blízko.

Před sezónou 2015/16 došlo ke sjednocení 1. České národní hokejbalové ligy díky čemuž bude nově docházet k herní konfrontaci týmů dřívější západní a východní skupiny. První a úspěšnou absolvoval náš tým v neděli.

Neděle 6. 9. HBC JTEKT Svítkov Stars - SK Suchdol nad Lužnicí 9 : 2  (3 : 1, 2 : 1, 4 : 0 - počet střel na branku 36 : 24)

Na tento zápas byla těžká příprava, jelikož jsme soupeře vůbec neznali a nikdy proti němu nehráli. Už při rozcvičce se nám zdálo, že tým není tolik běhavý a tak jsme věděli, že musíme nastoupit do utkání aktivně. To se nám povedlo, vedli jsme 3:0 a vypadalo to úplně jednoznačně. Potom jsme se, ale opět dopustili velmi zbytečného a laxního polevení a bylo to 3:2. Od druhé třetiny jsme opět přitáhli a zápas se nesl myslím v celkem poklidném tempu, kdy branky zaslouženě padali do sítě Suchdola.