Úvod zápasu stál B tým body

B tým mužů (Martin Černický) - V sobotu 14. 9. zajížděl náš B tým k prvnímu venkovnímu zápasu letošní sezóny do České Třebové.

TJ Lokomotiva Česká Třebová A – HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B 4 : 1 (3:1, 1:0, 0:0)

Branka: Novotný L.

Sestava: Šťovíček (Procházka) - Rytíř, Gregor, Birta, Korbel, Staněk, Ježek, Král, Novotný L., Paukrt, Večerník, Čech, Zaplatílek, Drbal, Hubl, Bureš

Naše první starosti začali už v průběhu týdne, kdy jsme museli řešit velké množství omluvenek, ale i přes to se nám podařilo poskládat tým na tři lajny. Před zápasem jsme si řekli, jak chceme hrát a na koho a co si dát pozor, ale začátek zápasu pro nás byl jako kdybychom ještě spali. Domácí na nás nastoupili aktivně a důrazně, což byl, hlavně v našem obranném pásmu, obrovský problém a nedařilo se nám s jejich přístupem a rychlostí srovnat krok. Aktivita Třebové vyústila ve tři rychlé branky. My jsme hrozili pouze z ojedinělých akcí. Jednu takovou zakončil při samostatném úniku Novotný mezi betony domácího brankáře. Po první třetině, kdy jsme s i museli zvyknout na úplně jiné tempo než z minulého kola a taky na povrch, který nám bohužel úplně nenahrával, jsme se snažili zjednodušit hru což se nám v první polovině druhé třetiny dařilo na výbornou a náš pohyb začal dělat domácím problémy. Důkazem toho bylo několik vyloučení domácích, přičemž nám paradoxně přesilovky ublížily. Dokonce jsme inkasovali čtvrtý gól. Od té doby hráči Třebové využili své zkušenosti a zápas si pohlídali, aniž by připustili nějaké drama. Z dnešní porážky se musíme poučit a jít dál zápas od zápasu.