Třináct zastavení v brněnské síti

Dorost (red.) - Naši dorostenci zatím ještě neztratili ani bod a dalším, kdo odnesl formu našich borců byli brněnští Bulldoci.

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice - HBK Bulldogs Brno 13 : 0 (4 : 0, 7 : 0, 2 : 0)

Na hřišti bylo hned o začátku zřejmé, kdo bude vládnout, a tomu odpovídá i výsledek první třetiny. Ve druhé třetině se náš tým rozstřílel ještě více a bylo z toho sedm gólů v brněnské svatyni. Ve třetí přišlo zvolnění tempa a již "jen" dva góly v síti soupeře. Matyáš Bláha a Martin Rakovský zaznamenali hattrick. Trenér David Mlateček hodnotí: V zápase jsme chtěli hlavně my diktovat tempo a hrát v útočném pásmu Brna,což se nakonec dařilo celý zápas a zaslouženě jsme si připsali tři body. Chválím celý tým a děkujeme fanouškům za podporu.

Střelci: Bláha 3+0, Korbel 1+4, Ilich 2+1, Birta 0+2, Rakovský 3+1, Dlouhý 0+3, Korec 1+0, Brož 1+2, Kubát 1+0, Malý 1+1

Soupiska: Šťovíček, Procházka - Birta, Brož, Dlouhý, Ilich, Korbel, Kubát, Rakovský, Teplý, Bláha, Gregor, Korec, Shejbal, Malý, Topičová