Tři body jsou málo

Ženy (Petra Hovorková) – 7. 4. byla krásná jarní sobota a my už v brzkých hodinách vyrážely bojovat do Plzně.

Prvním soupeřem nám byla námi dlouho neporažená Česká Třebová. První půlku zápasu se hrálo spíše v našem pásmu, ale udržely jsme stav 0:0, avšak v posledních několika minutách nám tam holky z Lokomotivy nastřílely tři góly a opět nad námi vyhrály. My tak pomalu začali ztrácet cenný bodový náskok.

TJ Lokomotiva Česká Třebová - HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice 3 : 0

Střely: 15:4

V druhém utkání dne jsme se střetly s Alfačkama a tak jsme si zahrály derby na neutrální půdě. Zápas skončil pouze fotbalovým výsledkem, ale třemi body pro nás.

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice - HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice 1 : 0

Branky a asistence: Mešťanová (Uhlířová, Lacioková)

Střely: 10:7

Do posledního zápasu jsme šly s tím, že musíme napravit to co jsme si ráno pokazily. V první půli byl stav 0:0 a zápas vypadal vyrovnaně. Minutu a půl po přestávce v blízkosti naší branky se strhla potyčka, ve které došlo i na menší pěstní souboj holek. Nakonec jsme z toho vyšly s přesilovkou, kterou jsme bohužel nevyužily. Následně jsme obdržely branku a zápas prohrály 0:1. Kvůli našim výkonům tuto sobotu, ztrácíme druhou příčku v tabulce, a posouváme se těsně na třetí místo.

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice – HBC Plzeň-Litice 0 : 1

Střely: 4:9

Příští turnaj nás čeká 12. 5. 2018 a to na domácí půdě – ve Svítkově. Přijďte se na nás podívat a podpořit nás v boji za medailí.

Sestava Svítkov Stars: Outratová Petra – Bláhová Lucie, Drbohlavová Veronika, Holoubková Petra, Hovorková Petra, Jonášová Aneta, Kolínková Lenka, Lacioková Veronika, Lednová Nina, Mešťanová Stanislava, Podhájecká Věra,Siantová Jaroslava, Topičová Martina, Uhlířová Beatrice

Hlavní trenér a asistent trenéra: Bláha Martin

Slovo trenéra: Čtvrtý hrací den znamenal pro Svítkovské hvězdy černou sobotu. Bohužel se stále trápíme se střeleckou potencí a proměňováním šancí. Po třech kolech nám patřila druhá příčka s příjemným pěti bodovým náskokem na Českou Třebovou. Tento náskok jsme však bezezbytku prohospodařili a buďme rádi za hubené vítězství nad Autosklem. Díky zisku alespoň tří bodů se pořád držíme v první čtyřce. Pokud se však nad sebou hluboce nezamyslíme, nezačneme lépe a poctivěji pracovat na přípravě, obávám se, že to nebude mít dlouhé trvání a první čtyřka se stane pouhým přeludem.