Tomáš Jirsa z A týmu dal dva góly B týmu

B tým – Ani nedělní zápas nepřinesl body pro B tým Svítkova, který má tak na kontě jen jednu jedinou výhru s nováčkem letošní sezony týmem Pretoriánů.

TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice B - HBC Medvědi Pardubice 1 : 3 (0:2, 1:0, 0:1)

Díky dvěma zápasům starších dorostenců se nám posunul nedělní zápas s Medvědy o hodinu dopředu na nekřesťanskou devátou hodinu, což bylo znát i na přihlížejícím publiku a nejen na něm. B tým Svítkova se díky neúčasti některých hráčů posilnil o pět hráčů z A týmu, kteří po sobotní výhře nad B týmem Alfy byli při chuti a tu si chtěli zlepšit ještě výhrou nad Medvědy, což byl ale nelehký úkol, neboť Medvědi mají na kontě jen jedinou porážku s Deltou, což svědčí o mnohém.

Začátek zápasu ovlivnilo vyloučení našeho hráče Vočka na čtyři minuty za vysokou hůl, kterou trefil obličej kapitána hostí Romana Borovce. Přesilovka Medvědů byla dlouhá a to by nebyli oni, aby ji ve druhé minutě neproměnili gólem Tomáše Jirsy, který hraje za náš A tým Svítkova v 1. NHbL. Bohužel jsme poté stále hráli v oslabení, ale již jsme ho ustáli. Ovšem v poslední minutě první třetiny jsme neuhlídali protihráče Petra Kabeláče, který zvýšil vedení hostů o dva góly.

Ve druhé třetině jsme se snažili prostřelit výborně chytajícího brankáře hostí Michala Jeřába a podařilo se to až v páté minutě gólem Slávy (as. Mífa), ostatním našim střelám bohužel odolal.

Ve třetí třetině jsme ještě více zvýšili naše úsilí, ale z gólu se radovali jen hosté, když se šest minut před koncem zápasu trefil opět kdo jiný než Tomáš Jirsa, spoluhráč z našeho A týmu.

V neděli nás čekají Prachovice, které jsou vyhlášené svým publikem, takže se máme na co těšit.

Střely na branku: 27:26 (13:10, 9:10, 5:6), vyloučení: 5:2 (2:0, 2:1, 1:1), přesilovky: 1:1, využití přesilovek: 0:1, br. v oslabení: 0:0

Sestava: Kaván Filip (Kevin) – Košťál Robert (Čert), Vokál Petr (Vočko), Bulva Martin (Mates), Mifek Milan (Mífa/A), Nekola Martin (Mob/A) - Žák Daniel (Žakys), Zdeněk Slavomír (Sláva), Hanč Michal (Kosťa/C), Pazdera Luboš (Pazdy), Vašina Adam (Váša), Homola Ladislav (Láďa), Cempírek Jiří (Cempa/A), Černický David (Čerňa/A), Velecký Jakub (Kuba/A)

Branky: 19:13 Zdeněk Slavomír (Mifek Milan)