Těsná domácí prohra A týmu s Buldoky

Muži (red.) - Zatímco junioři v Brně naplno bodovali, naši muži s A týmem stejného klubu v neděli 4. 10. v domácím zápasu o jeden gól prohráli.

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice - HBK Bulldogs Brno 4 : 5 (1 : 2, 0 : 1, 3 : 2)

Střely na branku: 24 : 23

Střelci Stars: Čech, Král, Kábrt, Kubal

Sestava: Majerníček, Šťovíček - Bureš, Doležal, Drbal, Flos, Pelikán, Staněk - Bláha, Čech, Dudík, Jankura, Kábrt, Král, Kubal, Novotný, Paukrt

Do zápasu vstoupil šťastněji soupeř, který se ujal vedení, ale našemu týmu se podařilo srovnat. Buldoci se ale druhou trefou v první třetině opět ujali vedení, které postupně navyšovali až na třígólový rozdíl. Náš tým se nevzdal a dvěma góly ve třetí třetině téměř dorovnal skóre. Do konce zápasu ještě každý z týmů po jedné trefě přidal a to na body nestačilo. Trenér Petr Kopečný hodnotí zápas kriticky: Na zápas jsme se připravovali a speciálně na brněnské přesilovky, kterými rozhodují zápasy a mají opravdu vysokou úspěšnost. O to víc mě frustruje, že přes trénování konkrétních věcí nejsou naši hráči schopni dodržet pokyny a hrají opravdu naivně. Brno nám vstřelilo prakticky všechny góly po nahození na gólmana a důrazu u branky. Jasně, můžu se vymlouvat, že jsme měli v zápase opravdu věkově školku a silově jsme nebyli s to hráče přetlačit. Na druhou stranu Brno hrálo to co potřebovalo a my jsme jim na to skákali. Jakmile jsme měli rychlé brejky, dokázali jsme soupeře přehrát, bohužel to ale nestačilo. Vyzdvihnu lajnu Král-Kábrt-Kubal, Jakub Král v 22 letech získal již 100. bod v A týmu a Matěj Kábrt ve svém prvním zápase první gól. Na druhou stranu opory týmy v zadních řadách hodně za očekáváním. Jdeme dál, nyní se připravíme na Malenovice v rámci výjezdu.