Stříbro!!! aneb Východočeský přebor žen v Přelouči

Ženy (Petra Hovorková) - Ani o státním svátku 28. 10. neměly naše něžné Hvězdy volno.

Už v devět jsme byly nastoupeny na Přeloučském asfaltu a byly jsme rozhodnuty jít si pro vítězství. Východočeský pohár žen jsme zahájily zápasem s Českou Třebovou a podařilo se nám prolomit sérii proher prvních zápasů výhrou 1 : 0. Poté jsme bojovaly se Zvolenem o další body, ale bohužel jsme mu podlehly 2:1. Zbytek základní části se nesl již jen ve vítězném duchu pro Hvězdy. Po výborném bramborovém gulášku jsme se postavili v boji proti holkám z Letohradu a přestříleli je 4 : 0. A tím jsme si připsali další body za výhru. Základní část turnaje uzavíral souboj svítkovských Hvězd a domácích Roštěnek. I přestože si Roštěnky snažili uhájit domácí hřiště, porazily jsme je 1 : 0. Po krátké pauze jsme se už hrnuly do finále se Zvolenem. Byl to pěkný zápas nejen pro diváka, ale bohužel i pro zvolenské ženy, které vyhrály 3 : 0 nad Svítkovem, a tím zůstaly na prvním místě turnaje. Svítkovské Hvězdy se tak mohli radovat z celkové stříbrné příčky. Mezi češkami jsou však první.

Střely: 14 : 13

Sestava Svítkov Stars: Teplá Kateřina - Topičová Martina, Kavková Štěpánka, Holoubková Petra, Hovorková Petra, Hlídková Jana, Siantová Jaroslava, Lednová Nina, Kolínková Lenka, Podhájecká Věra, Měšťanová Stanislava

Slovo trenéra Martina Bláhy: Na poslední turnaj přeboru jsme dorazili v okleštěné sestavě. Zranění a marodka bohužel některým našim hvězdám nedovolila hrát. Ty, které se však turnaje zúčastnit mohly byly odhodlány vybojovat pro sebe i své kamarádky co nejlepší možné umístění. To se po velice dobrých výsledcích podařilo a jediný tým, před kterým se naše Stars byly nuceny sklonit, byl vítěz tohoto turnaje i celého přeboru a to Zvolen. Na posledním turnaji jsme tak obsadili druhou příčku. Zda je tomu tak i v konečném zúčtování přeboru se bohužel dozvíme, až v následujících doufám, že dnech. Naše děvčata po celou sezónu předváděla super výkony a nebála se hrát ani proti nejsilnějším týmům. Jako jediní jsme také získali skalp Zvolena a to na letním turnaji v Heřmanově Městci. Za celou sezónu 3+1 patří děvčátkům velká pochvala a doufám, že se jim podaří na dobré výkony navázat i v MČR 5+1. Jsem pyšný na to, že jste jaké jste, a že mohu být vaší součástí.