Štěstí se konečně usmálo a přineslo B týmu výhru

B tým (Jana Martinů) - V neděli 13. 10. ráno se B tým Svítkova utkal na domácím hřišti s nováčkem letošního ročníku B týmem z Chlumce a připsal si svou druhou výhru.

TJ Paramo Svítkov Stars Pce B - HbC Chlumec n/Cidlinou B 6:3 (1:1,3:1,2:1)

V nedělním mlžném a sychravém ránu odjížděl A tým vstříc vítězství do Sudoměřic a B tým Svítkova se chystal na zápas s nováčkem letošního ročníku B týmem Chlumce, kterému se podařilo sebrat dva body Mistrovi z Delty, takže byl pro nás velkou neznámou.

Chlumec měl na své soupisce dva hráče z Áčka a to brankáře a obránce, který nám dal první gól v zápase. My jsme měli z Áčka matadora Mífu a perspektivního staršího dorostence Votyho, kteří nám oba byli velkou oporou.

Asi i proto byla první třetina z naší strany nervózní a tak dopadla nerozhodně 1:1. Zápas otevřel překvapivě Chlumec gólem ve čtvrté minutě. Nám se podařilo vyrovnat až v osmé minutě dělovkou Slávy (as. Pazdy).

Druhá třetina se nám povedla, neboť jsme ji vyhráli 3:1. Nejdříve se však ve druhé minutě dostal Chlumec do vedení (1:2), které mu ale vydrželo jen pár vteřin, kdy bylo srovnáno druhým gólem Slávy (as. trenér Mates) na 2:2. Minutu poté nás ještě dostal do vedení Váša (as. Starda), když proměnil nabídnutou přesilovku (3:2). Čtvrtý gól přidal v sedmé minutě Jirka (as. Vojta a Čert).

Ve třetí třetině jsme měli pěkný začátek, ale nervózní závěr. Nejdříve se ve druhé minutě trefil Hejky, což vyvolalo oslavnou vřavu na střídačce (as. Váša) 4:2 a minutu poté využil ještě druhou přesilovku Čert, který tečoval střelu Matese (5:2), na což upozornil rozhodčí, aby mu tak připsali gól a ne jen asistenci. Dvě minuty do konce jsme bohužel hráli minutu a půl v oslabení 3 na 5, což Chlumec proměnil a upravil tak konečné skóre na 6:3.

Konečně se na nás štěstíčko usmálo a přineslo nám druhou výhru a doufejme, že nebude poslední, ba naopak, že nás nastartuje k dalším výhrám :-).

Střely na branku: 31:31 (8:9,11:9,12:13), vyloučení: 5:4 (1:0,1:1,3:3), přesilovky: 4:5, využití přesilovek: 2:1, br. v oslabení: 0:0

Sestava: Kaván Filip (Kevin) – Košťál Robert (Čert), Starý Martin (Starda), trenér Bulva Martin (Mates), Žák Daniel (Žakys), Seidl Jiří (Jirka), Zdeněk Slavomír (Sláva), Kánský Zdeněk (Zdenda/C), Hejkrlík Martin (Hejky), Hanč Michal (Kosťa), Pazdera Luboš (Pazdy), Vašina Adam (Váša), Šlitr Vojtěch (Vojta), Mifek Milan (Mífa/A), Votava Petr (Voty/SD)

Branky: Zdeněk Slavomír (2), Vašina Adam (1+1), Košťál Robert (1+1), Seidl Jiří (1), Hejkrlík Martin (1), Bulva Martin (0+2), Pazdera Luboš (0+1), Starý Martin (0+1), Šlitr Vojtěch (0+1)