Starší žáci v derby vítězní

Starší žáci (David Mlateček) - V sobotu 10. 10. zajížděli naši starší žáci na druhý břeh Labe k utkání se starším týmem polabinského soupeře a odvezl si odtamtud plný počet bodů.

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice modrý tým - HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice 1 : 4

Sestava: Černý (Smolík) - Král, Uhlíř, Flamík, Koudela, Rybář - Korec, Martínek, Kaninský, Synek, Pavlíček, Besperát, Hlaváček, Kňava, Korbel, Lacko, Milichovský
Branky: Uhlíř, Král, Kaninský, Synek

V zápase jsme chtěli potvrdit formu z předešlých zápasů a připsat si další výhru. Od začátku utkání se náš tým nemohl dostat do tempa, ale i tak jsme se ujali vedení v našem oslabení, kdy se prosadil Uhlíř. V první třetině to bylo jinak vyrovnané utkání, kdy nás držel pozorný Černý. Ve druhé třetině do utkání zasáhli už všichni hráči a pohyb se začal zlepšovat. Vedení jsme zvýšili  po sprintu Kaninského, který se z brejku nemýlil. To nás na jednu stranu nakoplo, ale na druhou stranu jsme přestali myslet na na obranu. Soupeř z Polabin začal víc a víc hrozit. Nakonec se trefil a to také ve svém oslabení. Potom se činil brankář Černý, který po chybě našich obránců chytil brejk dvou na gólmana. Do třetí třetiny jsme trochu změnili sestavu a chtěli udržet vedení. V ní bl už náš pohyb nejlepší v zápase a nám se podařilo navýšit skóre po dělovce Krále. Na konečných 4:1 upravil přesnou střelou Synek. Nakonec musím pochválit celý tým.