Starší žáci udolali Ježky

Starší žáci (red.) - V sobotu 31. 3. nastoupili na domácím kolbišti naši starší žáci k dalšímu zápasu tentokrát proti heřmanoměsteckým Ježkům.

Zápas začínal hodinu po poledni a rozpoložení našich hráčů této hodině zcela odpovídalo. Ježci tradičně začali hrát hned od začátku za což byli odměněni vedením. Teprve poté se začal svítkovský stroj rozjíždět a do první přestávky se podařilo srovnat a ve druhé třetině přidat další dvě trefy. Na začátku třetí třetiny naši hráči vypadali, že chtějí soupeře uchodit, ale jen co toho využil a usadil se v našem pásmu, přišel brejk a další zvýšení stavu. Bojovnému soupeři se ještě podařilo snížit, ale dva naše další zásahy stanovily konečný účet. Trenér Vítězslav Gregor zápas hodnotí: Podle předpokladů nás čekal těžký zápas se soupeřem vyznačujícím se dobrou obranou a hrozícím rychlými přechody do útoku. Z počátku měli Ježci navrch a zaslouženě se ujali vedení. Nám se poté rovněž povedli nějaké brejky, otočili jsme zápas a postupně převzali jeho otěže. Ve srovnání s minulým zápasem na Alfě je ale pravdou, že kluci nebyli zdaleka tak nabuzení.

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice - Ježci Heřmanův Městec 6 : 2 (1 : 1, 2 : 0, 3 : 1)

Střelci: Novotný L. (Korec, Bláha), Korbel (Korec), Brož (Bláha, Novotný L.), Rakovský (Bláha), Vojtěch (Novotný L., Korec), Seidl (Korbel)

Souiska: 74 Šťovíček, 8 Procházka - 29 Malý, 12 Rakovský, 10 Novotný Š., 91 Bláha, 16 Korbel, 96 Novotný L., 71 Janíček, 99 Gregor, 37 Brož, 13 Korec, 17 Vojtěch, 42 Drozd, 9 Seidl