Starší žáci udolali Ježky

Starší žáci (Petr Korbel) - Netradičně ve středu 28. 9. nastoupil tým našich starších žáků proti heřmanoměsteckým Ježkům.

Ježci jsou nováčkem soutěže starších žáků a věkově jim do této kategorie spadá minimum hráčů. My na tom sice také nejsme nejrůžověji a do zápasu muselo nastoupit několik hráčů ročníku 2004, přesto jsme byli v tomto zápasu favoritem a svou úlohu splnili. Kluci nastoupili impozantně a po několik vteřinách vedli 1 : 0 střelou Michaela Netolického. Vše se zdálo na dobré cestě, protože soupeř byl i nadále pod velkým tlakem. Zrazovala nás ale muška a tak třetina skončila nejtěsnějším výsledkem. Ve druhé třetině se tempo trochu zmírnilo, ale podařilo se přidat druhý gól z hole po dlouhých zdravotních peripetiích navrátivšího se Lukáše Novotného. Bezpečno ale ještě nebylo, protože Ježci v přesilovce snížili. Ještě do konce druhé třetiny to ale bylo opět o dva góly, kdy se v brankovišti opět prosadil Netolický. Až ve třetí třetině se podařilo konečně zúročit převahu a to trojicí slepených gólů, kterou načal střelou z dálky Martin Korbel rychle následován trefami Filipa Brože a Jakuba Ilicha. Na konečných 7 : 1 pečetil Filip Shejbal. Trenér Vítězslav Gregor dodává: Ve středu jsme nastoupili proti v průměru menším a mladším Ježkům. Byli jsme lepší což dokládá počet střel na branku vyznívající výrazně pro nás, ale bojovný soupeř dokázal dvě třetiny vzdorovat. Nás během nich srážela střelecká produktivita. Naplno prosadit jsme se dokázali až ve třetí třetině, kdy jsme naše vedení navýšili na bezpečný rozdíl.

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice - Ježci Heřmanův Městec 7 : 1 (1 : 0, 2 : 1, 4 : 0)

Střelci: Netolický (Ilich), Novoný L. (Novotný Š., Bláha), Netolický, Korbel (Bláha), Brož, Ilich (Shejbal), Novotný L.

Soupiska: Šťovíček, Šídlo  - Korbel, Netolický, Brož, Bukač, Novotný L., Birta, Malý, Bláha, Gregor, Janíček, Novotný Š., Ilich, Shejbal