Starší žáci (Martin Bláha) - Starší žáci vyrazili do Poličky s ambicí obrat favorita o nějaký ten bod a to se povedlo.

SK Kometa polička vs. HBC JTekt Svítkov Stars 6:0 (2:0, 0:0, 4:0)

Střely na branku: 16:11 (6:4, 3:4, 7:3)

Vyloučení: 4:2, přesilovky: 2:4, využití 0:0, v oslabení: 1:0

V prvním utkání jsme po hrubých individuálních chybách prohrávali po první části 2:0. Rozhodně jsme však nesložili zbraně a snažili se zlepšit pohyb a přístup k hráčům soupeře. Celkem to fungovalo. Ve druhé třetině branka nepadla a tak bylo stále o co hrát. Srovnali jsme se soupeřem krok, co se týče předváděné hry. Ne však v úspěšnosti zakončení. Bohužel nám nevyšla 32. minuta hry. Náš gólman Vláďa Šidlo si bohužel vybral slabší chvilku a po této chybičce jsme prohrávali již 3:0. Celý tým byl v tu chvíli jako opařený a soupeři toho dokonale využili. Za pouhých 25 vteřin dokázali rozebrat naši obranu a překonat Šidla po čtvrté. V tu chvíli bylo prakticky po utkání. Na závěr jsme se pokusili sehrát powerplay, ale ani ta se nám nedařila. Inkasovali jsme v ní ještě dvakrát a tak po 36 minutách svítil na tabuli stav 6:0.

SK Kometa polička vs. HBC JTekt Svítkov Stars 3:2ss (1:0, 0:0, 1:2)

Střely na branku: 15:14 (5:3, 4:4, 6:7)

Vyloučení:5:2, přesilovky: 2:4, využití 0:0, v oslabení: 0:0

Do druhého zápasu jsme vstoupili s odhodláním uloupit Kometě body. Zlepšili jsme většinu dovedností. Zpřesnili jsme přihrávky a vylepšili přechod do útočného pásma. Ve čtvrté minutě jsme poprvé kapitulovali, když po nedůsledném přebrání hráče nám tento borec zasunul první gól mezi tyčku a Šťovíčkův beton 1:0. Na dále se bojovalo o každý centimetr plastu. Hra byla v tyto chvíle opravdu vyrovnaná. Po první třetině jsme stáhli hru na dvě pětky, doposud hráli celé tři formace v pravidelných intervalech. Namíchali jsme dvě výkonnostně vyrovnané pětice a točili je v 30 vteřinových intervalech. Druhá třetina branku nepřinesla  a tak po 24 minutách hry jsme stále prohrávali 1:0. Do poslední periody jsme ještě vyztužili obranu první řady a šli jsme na věc. S jasným plánem vstřelit vyrovnávací branku a poté zkusit zvítězit. Necelé tři minuty hry poslední třetiny byly odehrány a Kometě se podařilo rozvlnit síť za Šťovíčkovými zády podruhé. Náš tým se však nesložil a začal bojovat opravdu na plné obrátky. Minutu po brance Komety vybídl Matyáš Bláha přihrávkou ke skórování  Tomáše Zemana a ten se nemýlil 2:1. Zemiho branka nás nakopla k neskutečnému závěrečnému tlaku. Stupňovali jsme svůj tlak na soupeře, dokonce jsme měli možnost přesilové hry. Ale vyrovnávací branku ne a ne vstřelit. Minutu a půl před koncem hrací doby jsme vzali timeout a naplánovali závěrečnou powerplay. V čase 35:14 se opět prozadil Zeman a srovnal na 2:2. I když nebyla poslední minuta lehká, dokázali jsme ji ubránit a dostat utkání do nájezdů. V těch nastoupil do branky opět Šidlo, ale ani nasazení o něco většího gólmana nepomohlo. Exekutoři Komety byli šikovnější a zaslouženě brali bod na víc.