Starší žáci přivezli z Letohradu všechny body

Starší žáci (Martin Hlavsa) - V sobotu 21. 4. vyrazili naši starší žáci k zápasu do Letohradu.

Na zápas v Letohradu jsme odjížděli s respektem k soupeři, protože jsme věděli, že na asfaltu to bude jiný zápas než u nás. Ačkoliv jsme měli dobrý vstup do zápasu a vstřelili úvodní branku nedokázali jsme se srovnat sami se sebou a míček zbytečně tahali přes střední pásmo, kde jsme o něj zákonitě přicházeli. Letohrad hrál dvě třetiny velmi srdnatě, a proto bylo skóre pouze 2 : 3 pro nás. Do třetí třetiny jsme se konečně srovnali, zrychlili hru nahrávky a po hezkých akcích vstřelili dalších sedm branek. Jubilejní desítku vystřelil na brankovišti mlsný Ondra ,,hotdog" Drozd. Hattrick si opět po hezkých akcích s Matyášem Bláhou připsal sniper Rakovský - tahle dvojice šlape. Letohrad zaslouží respekt za odvedený výkon, kdy i přes malý počet hráčů předváděl super hru v čele s vynikajícím Bečkou. Pro nás to bylo důrazné varování. Teď už se všichni těšíme na domácí derby s Alfou a zveme všechny naše fanoušky na tento strhující zápas o první místo. Derby chceme vyhrát!

SK Hokejbal Letohrad - HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice 3 : 10 (1 : 2, 1 : 1, 1 : 7)

Střely: 17:29

Branky: 3x Rakovský, 2x Hemžský, Korec, Bláha, Vojtěch, Novotný L., Drozd

Sestava: Šťovíček (Procházka) - Malý, Gregor, Korec, Rakovský, Korbel, Hemžský, Vojtěch, Novotný L., Novotný Š. , Shejbal, Janíček, Bláha, Brož, Seidl, Drozd