Starší žáci (Martin Hlavsa) - V sobotu 5. 5. čekal starší žáky předposlední hrací den v regionální fázi ligy starších žáků.

Ježci Heřmanův Městec - HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice 1 : 6

Góly: Bláha, Seidl, 2x Novotný L., 2x Rakovský

Sestava - Šídlo (Procházka)- Malý, Gregor, Bláha, Korbel, Korec, Cahlík, Brož, Rakovský, Novotný Š. , Novotný L., Janíček, Hemžský, Vlašič J., Drozd, Seidl

Do Ježkárny jsme přijeli nabuzení s cílem užívat si hokejbal a bavit se hrou. To se nám dařilo hned od prvních minut. Z kraje zápasu se hned prosadil Bláha. O přestávce jsme kluky nabádali k aktivnější střelbě, a když se konečně po dvou zápasech v pitstopu přezul kapitán Lukáš Novotný do nových módních tenisek, dočkali jsme se i dalších gólů. Nejprve se po jeho akci prosadil mladší žák Max Seidl, který jako vždy rutinně vymetl víko (jakoby ani jiné góly nechtěl dávat). Následně přezutý sniper Novotný na letních gumákách ukončil svůj gólový půst. Stav 3:0, čas na to vytáhnout ESO z rukávu - Raky prostřeluje Páva v brance Ježků. Těsně před koncem druhé třetiny se po několikáté laxnosti naší obrany prosadil Šmíd a Ježci byli ve varu. Avšak na plochu šla hned dvojice Bláha-Rakovský a jako správní hasiči zchladili po šesti vteřinách od inkasované branky domácí střídačku, když si Raky vzpomněl, že má ještě jedno esíčko v rukávu - 1:5. V poslední třetině se znovu prosadil L. Novotný a uzavřel tak stav zápasu na 1:6. Ježci odvedli svůj standardně dobrý výkon a vypracovali si několik dobrých šancí. Je třeba je pochválit. V brance se zaskvěl kvalitním výkonem Vláďa ,,Čiliak" Šídlo. My jsme si hru užili a tak jsme si mohli na konci zazpívat vítěznou písničku se speciálním věnováním. Hráčům Ježků děkujeme za hezké zápasy v sezóně, které hlavně na jaře dostali svůj náboj a přejeme jim úspěšný boj o třetí místo. Snad jim to neuteče o tři body:-)